Dodano dnia: 14.12.2013 o godz: 23:34 | Numer ID: 3797
Link nie działa/spam ?

Adwokat Gdynia

Aktualnie obowiązujące prawo z pewnością nie należy do najprostszych dla przeciętnego obywatela. Mnożą się przepisy, regulacje, istotne znaczenie ma nie tylko prawo krajowe, ale także prawo unijne. Praktycznie każdy z nas spotka się w życiu przynajmniej raz z sytuacją, kiedy będzie potrzebował pomocy kogoś, kto jest specjalistą w dziedzinie prawa. Przedsiębiorcy z pewnością będą niestety takiej pomocy potrzebować znacznie częściej. Dlatego też znalezienie odpowiedniego prawnika zaczyna być kluczowym dla naszego dobra. Musi być to osoba zaufana i profesjonalista w każdym calu. Adwokatowi czy Radcy Prawnemu powierzamy bowiem sprawy naszego życia. Od pracy prawnika często zależy ludzkie życie, zdrowie, majątek, szczęście rodzinne. Nie jest to zatem łatwa praca, a osoby, które ją wykonują muszą odznaczać się wyjątkowymi cechami umysłu i charakteru.

Kancelarie Adwokata i Radcy Prawnego Miecznikowska & Miecznikowski są nowymi Kancelariami na rynku Trójmiejskim. Tworzą je doświadczeni już jednak prawnicy, którzy swoje szlify zdobywali w Kancelariach, spółkach oraz przy obsłudze podmiotu należącego do sektora finansów publicznych. Ponadto zakres działania Kancelarii nie ogranicza się wyłącznie do terenu Gdańska, Gdyni czy Sopotu. Obsługa świadczona jest na rzecz Klientów z całego kraju, a także na rzecz osób zamieszkujących lub posiadających swoje siedzibę zagranicą.

Główny obszar zainteresowania Kancelarii sprowadza się przede wszystkim do kompleksowej obsługi przedsiębiorców, zagadnień związanych z prawem autorskim, prowadzenia spraw rodzinnych i opiekuńczych oraz reprezentowanie oskarżonych oraz pokrzywdzonych w postępowaniu karnym.

Kancelarie ściśle współpracują ze sobą, jednakże nie ograniczają się wyłącznie do poszukiwania ekspertyz w dziedzinie prawa. W tych postępowaniach, w których konieczna jest wiedza biegłego, Kancelarie korzystają z pomocy licznych fachowców - doradców podatkowych, księgowych, rzeczoznawców.

Misją obu Kancelarii jest stworzenie sieci obsługi prawnej zrzeszających specjalistów z poszczególnych dziedzin prawa. W dobie naszych czasów prawnicy powinni być bowiem fachowcami w ściśle określonych gałęziach prawa. Takie trend, skądinąd bardzo słuszny, od dawna już postępuje w krajach zachodnich.

Na stronie internetowej Kancelarii szczególne znacznie ma zakładka "Porady prawne". W tym miejscu znaleźć można nieodpłatne artykuły na tematy prawnicze dotyczące każdego z nas. Największym atutem przedmiotowych publikacji jest to, że są tworzone przez prawników praktykujących w określonych dziedzinach prawa.

Szczegóły strony www.kancelaria-mm.pl:

Komentarze do strony: www.kancelaria-mm.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.kancelaria-mm.pl

Adwokat Gdynia
Adwokat Gdynia
Adwokat Gdynia
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

medycyna (19), informacje (13), ślub (22), design (14), kuchnia (17), blog (15), jaka praca (30), dam pracę (36), sport (16), strony www (17), przepisy (14), uroda (17), biżuteria (15), przemyślenia (12), podroze (34), Zdrowie (34), meble (20), oferty pracy (32), szukam pracy (30), Gdańsk (13), film (16), humor (16), noclegi (27), gotowanie (13), Poznań (25), blog motoryzacyjny (15), lodz (16), leczenie alkoholizmu (14), fotografia ślubna (18), rękodzieło (13), nauka (15), terapia alkoholowa (13), kobieta (15), sztuka (15), wrocław (33), motoryzacja (24), Portal Informacyjny (20), Wrocław. (17), dziecko (16), Polska (19)