Dodano dnia: 26.09.2012 o godz: 13:11 | Numer ID: 1692
Link nie działa/spam ?

Akcesoria GSM - Warszawa hurt

Hurtownia TKN-CONNECT jest głównym dostawcą akcesoriów GSM na Mazowszu i w samej Warszawie. W ofercie posiada różnego rodzaju akcesoria do telefonu. Oprócz typowych akcesoriów GSM w sprzedaży są również akcesoria do nawigacji GPS, Tabletów oraz anteny do modemu.
Pomimo skromnych początków firma TKN-CONNECT zdominowała rynek akcesoriów GSM w Warszawie. Posiada własne marki akcesoriów do telefonów komórkowych i innych urządzeń mobilnych. Flagową marką akcesoriów GSM jest eXtremestyle, oprócz niej istnieją również POWERPHONE i DOLCE mobile.
Pierwszymi produktami w ofercie hurtowni GSM TKN-CONNECT były akcesoria do telefonów, w miarę rozwoju i popularyzacji nawigacji GPS również do nich firma zaczęła produkować akcesoria. Kolejnym dużym rozwinięciem oferty akcesoriów GSM było wprowadzenie anten do modemów internetowych Huawei i ZTE. Ostatnimi nowościami są akcesoria do Tabletów: ładowarki samochodowe i sieciowe, uchwyty, podstawki i etui.
Produkty oferowane przez naszą hurtownię akcesoriów GSM to przede wszystkim: wysokiej jakości ładowarki samochodowe i sieciowe do telefonów, nawigacji GPS i Tabletów, etui oraz pokrowce na telefon komórkowy, samochodowe uchwyty na telefon oraz anteny do modemów internetowych.
Cechą wyróżniającą akcesoria GSM oferowane przez TKN-CONNECT jest ich wysoka jakość. Warto zauważyć, że hurtownią GSM, jako praktycznie jedyna udziela 2 letniej gwarancji na wszystkie produkty. W tym okresie ilość akcesoriów oddanych na reklamację nie przekroczyła 0,2%!
W przeciwieństwie do innych akcesoriów GSM te oferowane przez naszą hurtownię są w pełni bezpieczne. Potwierdzeniem tego są certyfikaty, które posiadają te akcesoria.
Hurtownia TKN-CONNECT oferuje w znakomitej większości uniwersalne akcesoria GSM. Strategia ta jest spowodowana stale zwiększającym się tempem wprowadzania nowych modeli telefonów przez producentów, powiększeniem się liczby ich modeli oraz szybkim rozwojem technologicznym, który powoduje o wiele szybsze starzenie się telefonu.
Hurtownia akcesoriów GSM TKN-CONNECT oferuje szeroki wybór zestawów słuchawkowych stereo do telefonów komórkowych i innych urządzeń z standardowym wejściem Jack 3,5mm. Zestawy słuchawkowe cechują się wysoką jakością dźwięku oraz starannym wykonaniem. Podobnie jak inne akcesoria GSM sprzedawane przez naszą hurtownię taki i zestawy słuchawkowe są uniwersalne i pasują do wielu modeli telefonów komórkowych.
Naszym celem jest podjęcie długotrwałej współpracy i sprzedaży naszych akcesoriów GSM. Współpracujemy z wieloma różnymi firmami na terenie całego kraju. Zarówno duże firmy handlujące akcesoriami GSM jaki małe traktujemy zawsze w sposób partnerski.
Zapraszamy wszystkie firmy chcące sprzedawać akcesoria GSM marek eXtremestyle, POWERPHONE, DOLCE mobile oraz karty pamięci Team na naszą stronę.

Szczegóły strony www.tkn-connect.pl:

Komentarze do strony: www.tkn-connect.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.tkn-connect.pl

Akcesoria GSM - Warszawa hurt
Akcesoria GSM - Warszawa hurt
Akcesoria GSM - Warszawa hurt
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

kuchnia (17), noclegi (27), biżuteria (15), podroze (34), przepisy (14), Portal Informacyjny (20), Zdrowie (34), oferty pracy (32), dziecko (16), leczenie alkoholizmu (14), blog motoryzacyjny (15), nauka (15), sztuka (15), jaka praca (30), design (14), informacje (13), Poznań (25), lodz (16), dam pracę (36), Wrocław. (17), medycyna (19), fotografia ślubna (18), wrocław (33), przemyślenia (12), Polska (19), szukam pracy (30), Gdańsk (13), uroda (17), terapia alkoholowa (13), blog (15), ślub (22), gotowanie (13), motoryzacja (24), meble (20), strony www (17), sport (16), kobieta (15), film (16), humor (16), rękodzieło (13)