Dodano dnia: 03.09.2012 o godz: 13:57 | Numer ID: 1795
Link nie działa/spam ?

Domena Firm to panorama Polskich firm zwłaszcza agencje

Od czasu wzrostu popularności facebooka na polskim rynku, firmy zaczęły rozumieć potęgę płynącą z reklamy w internecie. Przedstawiciele zarówno małych jak i dużych przedsiębiorstw, zdecydowali na stałe umieścić marketing w sieci na liście z priorytetami. Dzieje się tak dlatego, że zarówno jednoosobowe firmy, jak i wielkie korporacje dostrzegły, że klienci najczęściej odnajdują ich w internecie. Powód jest prosty. Nawet szukając lokalnych usługodawców, klientom najłatwiej jest wejść w google i je wyszukać. Boju o klienta nie wygrywają najlepsze firmy, a te które są widoczne w sieci. Znamy wiele przypadków z życia codziennego, gdzie firmy posiadające rewolucyjne produkty, za niskie ceny upadają - a firmy dbające wyłącznie o swój interes bogacą się. Różnica polega na tym, że wygrywają firmy widoczne w internecie. Dobry przykład serwisów promujących firmy jest DomenaFirm.pl, która została podzielona na 14 głównych kategorii:

Budowa, dom, ogród - Kategoria w której szukamy firmy budowlane, firmy zajmujące się pomocą domową oraz na przykład ogrodnictwem. Zatem jeżeli chcesz znaleźć firmę która zajmuje się wykończeniem wnętrz, chcesz zbudować dom z bali lub zlecić komuś prace ogrodnicze - tutaj rozpocznij swoje poszukiwania

Dla firmy i biura - Jeżeli szukasz agencji marketingowej, doradztwa personalnego ( HR ) obsługi BHP, pomocy przy szkoleniach kadry - albo usług logistycznych oraz transportowych, warto zacząć poszukiwania od tej kategorii głównej. Domena Firm łączy Polskie firmy, które dbają o swój wizerunek w sieci.

Inne kategorie to Edukacja nauka, Elektronika foto wideo, Finansowe i prawne, Informatyka i telekomunikacja, Motoryzacja i transport, Rozrywka imprezy i sztuka, Gastronomia, Rzemiosło i przemysł, Turystyka sport i rekreacja, Noclegi, Zdrowie i uroda, Pozostałe.

Szczegóły strony domenafirm.pl:

Komentarze do strony: domenafirm.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę domenafirm.pl

Domena Firm to panorama Polskich firm zwłaszcza agencje
Domena Firm to panorama Polskich firm zwłaszcza agencje
Domena Firm to panorama Polskich firm zwłaszcza agencje
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

strony www (17), Zdrowie (34), Wrocław. (17), nauka (15), sport (16), uroda (17), design (14), kuchnia (17), lodz (16), Portal Informacyjny (20), sztuka (15), podroze (34), rękodzieło (13), dziecko (16), dam pracę (36), motoryzacja (24), biżuteria (15), fotografia ślubna (18), Polska (19), noclegi (27), humor (16), terapia alkoholowa (13), przemyślenia (12), blog motoryzacyjny (15), blog (15), meble (20), przepisy (14), informacje (13), jaka praca (30), gotowanie (13), medycyna (19), oferty pracy (32), szukam pracy (30), Poznań (25), wrocław (33), Gdańsk (13), kobieta (15), ślub (22), film (16), leczenie alkoholizmu (14)