Dodano dnia: 06.06.2016 o godz: 6:52 | Numer ID: 9019
Link nie działa/spam ?

Druk 3D Aktualności branżowe, drukarnia 3d, filamenty, drukarki 3d

Druk 3D - technologia drukowania przestrzennego całkowicie zrewolucjonizowała sposób projektowania i wytwarzania produktów - od tych najbardziej skomplikowanych po zwykłe rzeczy użytku codziennego.

Nasze drukarki 3D pozwalają na tworzenie niezwykle precyzyjnych makiet, gadżetów, a także elementów ruchomych i całych produktów.  Dają dużą swobodę zarówno w dobieraniu kształtu, jak i koloru, dzięki czemu ostateczny wygląd obiektu zależy wyłącznie od Państwa.
Jakie zastosowanie ma druk 3D
Produkcja i przemysł
Najbardziej innowacyjne organizacje - od motoryzacji, przemysłu maszynowego, lotnictwa i wojska przez producentów obuwia, artykułów sportowych, artykułów konsumpcyjnych, po producentów elektroniki użytkowej i sprzętu medycznego - polegają na drukowaniu 3D i szybkim prototypowaniu w całym zakresie projektowania produktu i procesu jego rozwoju w celu przyspieszenia czasu wprowadzenia na rynek, obniżenia kosztów, poprawę projektu i pozyskania nowych klientów.

[caption id="attachment_1789" align="aligncenter" width="300"] druk 3d produkcja krótkoseryjna[/caption]
Architektura
Fizyczna, trójwymiarowa makieta to najlepszy sposób prezentacji pomysłów i projektów architektów i inżynierów.  Ręcznie wykonywane modele są drogie a czas potrzebny na ich stworzenie to często kilka tygodni. Nie tylko czas tu bywa problemem, ale również dokładność i precyzyjność. Makiety architektoniczne tworzone w technologii druku 3D nie są tak czasochłonne, a przede wszystkim pozwalają na dokładne odwzorowanie projektu komputerowego i dostarczenie klientowi najbardziej precyzyjnego modelu.

[caption id="attachment_1790" align="aligncenter" width="300"] Miniatura wydrukowana w 3D - Mazowiecki Park Miniatur[/caption]
Sztuki piękneDrukarnia 3d
Coraz więcej artystów różnych dziedzin sztuki eksperymentuje z nowoczesnymi technologiami w trakcie tworzenia swojego projektu. Druk 3D pozwala na projektowanie w programach komputerowych i przenoszenie modelu w pełni fizyczny wymiar. Warstwowe nakładanie materiału otwiera wiele możliwości jakich nie ma w standardowych sposobach wytwórczych, takich jak np. frezowanie. Tworząc model w technologii druku 3D nie trzeba martwić się ograniczeniami, które wcześniej wiązały się z tradycyjną produkcją - drukarki 3D pozwalają na wydruk skomplikowanych kształtów i struktur.
Drukarki 3d
[caption id="attachment_1791" align="aligncenter" width="300"] Wydruk 3D lampa[/caption]
Rozrywka i edukacja
Nieważne, czy jesteś nauczycielem w szkole średniej, zawodowej, czy na technicznym uniwersytecie, możesz użyć technologii drukowania 3D jako elementu w programie nauczania, dzięki któremu wzbudzisz zainteresowanie wśród uczniów i zmotywujesz do nauki. Daj im możliwość przekształcenia swoich pomysłów w fizyczny, namacalny obiekt poprzez udostępnienie im drukarki 3D.
Druk 3d

Druk 3D umożliwia również wszystkim fanom gier i filmów przeniesienie swoich ulubionych postaci do świata realnego bez konieczności spędzania długiego czasu na manualnym tworzeniu własnych modeli.

[caption id="attachment_1792" align="aligncenter" width="300"] Roboty złożone z części wydrukowanych w 3D[/caption]

 

//

Szczegóły strony trojwymiar.eu:

Komentarze do strony: trojwymiar.eu

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę trojwymiar.eu

Druk 3D Aktualności branżowe, drukarnia 3d, filamenty, drukarki 3d
Druk 3D Aktualności branżowe, drukarnia 3d, filamenty, drukarki 3d
Druk 3D Aktualności branżowe, drukarnia 3d, filamenty, drukarki 3d
-