Dodano dnia: 06.07.2016 o godz: 16:07 | Numer ID: 9145
Link nie działa/spam ?

Inwestowanie na giełdzie

Inwestowanie na giełdzie polega na budowaniu, a raczej wykorzystaniu przewagi inwestycyjnej, która w danym momencie zbudowała się na rynku. To rynek we własnym zakresie określi, co dla inwestora jest szansą zarobienia na giełdzie i kiedy taka szansa się pojawi. Zadaniem skutecznego inwestora jest z koeli dostrzeżenie takiej szansy, zagranie transakcji, zabezpieczanie pozycji zleceniem obronnym i właściwie na tym jego początkowa praca się kończy.

Kolejnym etapem po zajęciu pozycji i zabezpieczeniu jej stopem jest śledzenie zachowania ceny i wsłuchanie się w sygnały, jakie wysyła rynek. Rynek komunikuje się z inwestorem przez wykres i wolumen. Na tej podstawie każdego dnia (jeśli to jest Twój horyzont inwestycyjny) podejmujesz decyzję, czy pozycję trzymać, czy zamknąć i zrealizować zysk.

W PPCG Stock wspólnie z uczestnikami naszego serwisu o inwestowaniu na giełdzie uczymy się, jak wyszukać najlepsze okazje inwestycyjne na rynku. Najlepsze okazje transakcyjne to takie, gdzie wszystkie czynniki wspierają przewagę inwestycyjną i zwiększają szansę na sukces. Te czynniki to np. linie trendu, średnie kroczące, korekty ABC, obszary akumulacji i dystrybucji, fale Elliotta. Wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie i wiedzę z tysięcy transakcji, by wyszukać i wykorzystać jak najwięcej przewag inwestycyjnych na giełdzie. Swoją strategię inwestycyjną uzupełniamy autorskim system zarządzania kapitałem i prowadzenia pozycji.

Szczegóły strony ppcg.com.pl:

Komentarze do strony: ppcg.com.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę ppcg.com.pl

Inwestowanie na giełdzie
Inwestowanie na giełdzie
Inwestowanie na giełdzie
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

przemyślenia (12), fotografia ślubna (18), motoryzacja (22), Portal Informacyjny (20), Zdrowie (29), jaka praca (30), lodz (15), informacje (13), design (13), szukam pracy (30), Polska (19), biżuteria (14), noclegi (27), Gdańsk (13), kuchnia (15), medycyna (16), terapia alkoholowa (13), leczenie alkoholizmu (14), strony www (17), oferty pracy (32), podroze (32), Poznań (25), film (16), humor (16), nauka (15), Wrocław. (15), praca (33), ślub (22), fashion (12), wrocław (31), blog motoryzacyjny (13), sztuka (15), rękodzieło (13), vintage (12), kobieta (14), meble (19), przepisy (13), sport (16), dziecko (16), dam pracę (36)