Dodano dnia: 22.12.2013 o godz: 20:28 | Numer ID: 3845
Link nie działa/spam ?

Kursy uprawnienia na wózki widłowe hds podesty ruchome itp.

Szanowni Państwo, jesteśmy firmą szkoleniową działającą na rynku od 1997 roku.
Prowadzimy takie kursy jak:

Kurs na wózki widłowe, uprawnienia dotyczą wszystkich typów wózków widłowych wraz z wymianą butli gazowych oraz elektryczne magazynowe sterowane za dyszel i unoszące.
Kurs dla operatorów HDS (żurawie przenośne) kat. IIŻ.
Kurs na żurawie samojezdne kat. IIŻ.
Kurs na podesty ruchome (zwyżki) montowane również na pojazdach kat. IP oraz masztowe i wiszące kat. IIP.
Kurs na ładowarki teleskopowe ( wózki jezdniowe specjalizowane ) kat. I WJO.
Kurs na suwnice, wciągniki i wciągarki kat. IS - sterowane z poziomu roboczego lub z kabiny i IIS - sterowane z poziomu roboczego.
Kurs do obsługi windy towarowo osobowej kat. IW i budowlanej kat. IIW.

Szkolimy wszystkie osoby indywidualne i również przejeżdżamy do firm.
Egzaminy dotyczące uzyskania uprawnień Urzędu Dozoru Technicznego przeprowadzane są bezpośrednio po kursie w miejscu szkolenia - to jest ważne bo nie czekamy po 2, 3 miesiące na termin egzaminu.

Ponadto wykonujemy szkolenia BHP dla wszystkich grup zawodowych.
Zajmujemy się również opracowaniem Oceny Ryzyka Zawodowego dla wszystkich stanowisk pracy.

Wszyscy którzy mają problemy z dostosowaniem swoich maszyn i urządzeń do minimalnych wymagań bezpieczeństwa i muszących w związku z tym uzyskać protokół zgodności, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 30. 10. 2002 r. w sprawie minimalnych wymagań dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w zakresie użytkowania maszyn przez pracowników podczas pracy prosimy również o kontakt z nami.

Prowadzimy też profesjonalne kursy udzielania Pierwszej Pomocy Przedlekarskiej - zalecana iliść osób przeszkolonych dla zakładu pracy - 10 osób.
Dla wszystkich pracowników mających mających kontakt z żywnością prowadzimy i wydajemy certyfikaty GHP i GMP wymagane przez Sanepid - specjalne zniżki dla szkół i przedszkoli.

Nasi inspektorzy sporządzają również protokóły powypadkawe.Szanując czas każdego uczestnika kursu zajęcia prowadzone są w systemie ciągłym, to znaczy - osoby pracujące lub uczące się umawiają się z instruktorami indywidualnie w terminach dla nich dogodnych.
Szkolimy również w godz. popołudniowych nawet do godz. 20:00 oraz w soboty.

Od lutego 2003r. jesteśmy placówką oświatową i działamy na podstawie zezwolenia Kuratorium Oświaty w Warszawie Nr 3/K/03

Serdecznie zapraszamy także do odwiedzenia naszej strony - www. kurs. hds. wozki. pl

Szczegóły strony www.kurs-hds-wozki.pl:

Komentarze do strony: www.kurs-hds-wozki.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.kurs-hds-wozki.pl

Kursy uprawnienia na wózki widłowe hds podesty ruchome itp.
Kursy uprawnienia na wózki widłowe hds podesty ruchome itp.
Kursy uprawnienia na wózki widłowe hds podesty ruchome itp.
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

nauka (15), humor (16), medycyna (19), design (14), dam pracę (36), Zdrowie (34), meble (20), Gdańsk (13), przepisy (14), fotografia ślubna (18), wrocław (33), jaka praca (30), sztuka (15), oferty pracy (32), film (16), dziecko (16), podroze (34), leczenie alkoholizmu (14), informacje (13), uroda (17), Wrocław. (17), Portal Informacyjny (20), ślub (22), kuchnia (17), kobieta (15), terapia alkoholowa (13), Polska (19), motoryzacja (24), przemyślenia (12), sport (16), blog motoryzacyjny (15), Poznań (25), biżuteria (15), rękodzieło (13), strony www (17), blog (15), lodz (16), noclegi (27), gotowanie (13), szukam pracy (30)