Dodano dnia: 23.06.2014 o godz: 15:09 | Numer ID: 4730
Link nie działa/spam ?

Lubelska Osada deweloper sprzedaż mieszkań Lublin

Lubelska Osada jest firmą deweloperska.
jesteśmy świadomi, że wybór odpowiedniego miejsca zamieszkania to ważna decyzja dotycząca przyszłości dlatego atutem inwestycji przez nas realizowanej jest bez wątpienia ciekawa lokalizacja – z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie blisko centrum Lublina.
Czujemy się w pełni odpowiedzialni za to co tworzymy i pragniemy zapewnić naszym klientom najlepszą jakość a także komfort mieszkań.
Kierujemy się rzetelnością w wykonywaniu inwestycji, terminowością oddawania mieszkań i domów klientom u których konsekwentnie chcemy zbudować zaufanie i poczucie bezpieczeństwa.


Pierwszym etapem jest Budynek Dziesiąta B1. Oferta obejmuje 24 mieszkania w budynku trzykondygnacyjnym z garażami w podpiwniczeniu i komórkami lokatorskimi. Proponujemy mieszkania dwu- i trzypokojowe o powierzchniach od 48, 4 do 65, 8 m². Budowane przez nas osiedle wyróżniać się będzie elegancją, ciekawą architekturą i wysoką jakością użytych materiałów. Podążając za zmieniającymi się trendami w architekturze postawiliśmy na prostotę formy, której ozdobą są lukarny w bryle głównej oraz drewniane więźby dachowe.
Osiedle Lubelska Osada tworzy pięć budynków wielorodzinnych czterokondygnacyjnych zlokalizowanych w zacisznej dzielnicy na ulicy Obrońców Lublina. Inwestycja będzie powstawała sukcesywnie.
Drugi etap to Budynek Dziesiąta B2, którego budowa rozpocznie się pod koniec września 2014 r. Zaprojektowano w nim 48 mieszkań o wielkości od 32 do 64 m², o łącznej powierzchni 2361 m². Dla wygody mieszkańców część budynku B2 wyposażona będzie w windę. Etap trzeci to Budynek Dziesiąta B2a, w którym zaprojektowano 28 mieszkań o powierzchni od 51 do 65 m².

Zarówno w etapie drugim (B2) jak i trzecim (B2a) przewidziano podziemne miejsca parkingowe, komórki lokatorskie a także zostaną wydzielone miejsca na rowery. Dla wygody mieszkańców przewidziana liczba miejsc parkingowych zewnętrznych jest dwukrotnie większa od ilości mieszkań.

Niewątpliwym atutem tego osiedla jest połączenie przestrzeni i ciszy oraz doskonałej komunikacji z centrum miasta.
We wszystkich inwestycjach szczególny nacisk kładziemy na wysoką jakość dobranych materiałów oraz standard wykończenia budynków. Wykorzystujemy detale z drewna na elewacji, dzięki czemu osiedle staje się pełne stylu i nowoczesności.
Mieszkania objęte są państwowym programem „Mieszkanie dla młodych”.

Szczegóły strony lubelskaosada.pl:

Komentarze do strony: lubelskaosada.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę lubelskaosada.pl

Lubelska Osada deweloper sprzedaż mieszkań Lublin
Lubelska Osada deweloper sprzedaż mieszkań Lublin
Lubelska Osada deweloper sprzedaż mieszkań Lublin
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

nauka (15), przemyślenia (12), blog (15), rękodzieło (13), kuchnia (16), przepisy (14), sport (16), blog motoryzacyjny (15), strony www (17), Wrocław. (17), Poznań (25), sztuka (15), podroze (34), ślub (22), dam pracę (36), design (13), fotografia ślubna (18), lodz (16), meble (20), medycyna (18), Gdańsk (13), dziecko (16), leczenie alkoholizmu (14), film (16), uroda (16), informacje (13), Portal Informacyjny (20), terapia alkoholowa (13), jaka praca (30), motoryzacja (24), Zdrowie (34), oferty pracy (32), wrocław (33), humor (16), Polska (19), noclegi (27), biżuteria (15), kobieta (15), fashion (12), szukam pracy (30)