Dodano dnia: 14.04.2014 o godz: 9:42 | Numer ID: 4382
Link nie działa/spam ?

Materiały Budowlane Bielsko-Biała

Bud-market "Jura" z siedzibą w Bielsku, to skład budowlany o długoletniej tradycji, funkcjonujący na rynku śląskim nieustająco od 1993 r. Dzisiaj jesteśmy jednym z największych dystrybutorów Materiałów Budowlanych na śląsku i w okolicach. Mocna pozycja na rynku zapewnia nam prężnie się kształtować przez co możemy stale powiększać swój towar oraz ofertę. Charakteryzuje Nas niezawodność i kompetentne podejście do klienta. Nasi pracownicy to grupa kompetentnych doradców, dla których najistotniejszym jest zadowolenie klienta. Każde zapytanie/zamówienie badamy i wyceniamy indywidualnie, w oparciu o aktualne promocje-rabaty.
Nasz skład budowlany ma do zaproponowania szeroki wachlarz produktów dotyczących materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz chemii budowlanej. Oferujemy ponad 10 tyś asortymentów budowlano-wykończeniowych. Nasze Długoletnie doświadczenie oraz współpraca z najlepszymi producentami, daje nam możliwość zaoferowania towarów najwyższej jakości za niską cenę. Zakupiony towar na życzenie klienta dostarczamy własnym transportem jak również świadczymy usługi transportowe wg. indywidualnych potrzeb. Mamy do dyspozycji własny transport od 1, 5-24 Tony co umożliwia nam szybką realizacje dostaw na wskazany adres. Nasze samochody wyposażone są w urządzenia dźwigowe typu HDS, zapewniając rozładunek. Współpracujemy z najlepszymi producentami, którzy od lat są dostępni na rynku budowlanym.
Obecnie Nasz skład budowlany można znaleźć: W Bielsku-Białej (ul. Wyzwolenia 477) W Czechowicach-Dziedzicach (ul. Legionów 230) W Jasienicy (ul. Strumieńska 658) W Łodygowicach (w trakcie budowy)
Po więcej informacji zapraszamy na Naszą stronę.

Szczegóły strony jura.sklep.pl:

Komentarze do strony: jura.sklep.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę jura.sklep.pl

Materiały Budowlane Bielsko-Biała
Materiały Budowlane Bielsko-Biała
Materiały Budowlane Bielsko-Biała
-