Dodano dnia: 27.09.2019 o godz: 12:13 | Numer ID: 13480
Link nie działa/spam ?

Przelewy z Anglii do Polski – PLN/GBP

Przelewy z Anglii do Polski za pomocą platformy Klik-24 są niezwykle proste w realizacji, a transferowane środki znajdą się na Twoim polskim koncie już w ciągu 1 dnia roboczego. Realizacja transferu z PL do UK trwa zaledwie o jeden dzień dłużej (2 dni robocze). Gwarantujemy Ci korzystny kurs wymiany funta na złotówki, a także brak jakichkolwiek ukrytych opłat.

Łatwe i szybkie przelewy z Anglii do Polski z Klik-24

Korzystanie z naszej platformy do przelewów z Anglii do Polski jest naprawdę łatwe i intuicyjne. Pierwszym krokiem jest założenie bezpłatnego konta w naszym serwisie. Następnie wystarczy się zalogować, wybrać rodzaj transferu i podać kwotę przekazywanych funtów, a później zatwierdzić przyciskiem „Prześlij pieniądze”. Serwis przekieruje nas na stronę, na której należy wypełnić krótki formularz dotyczący odbiorcy - jego numer rachunku bankowego, nazwę, tytuł przelewu oraz numer telefonu. Kolejnym krokiem jest potwierdzenie danych odbiorcy oraz przelewanej kwoty. W tym miejscu wyświetli się również ponownie informacja o kursie wymiany i opłacie za transfer, a także czasie realizacji. Po zatwierdzeniu wszystkich informacji będziesz musiał zalogować się na swoje konto bankowe i wykonać przelew na wyświetlone w naszym serwisie dane tzn. sort code i account number. numer rachunku bankowego. Bardzo ważne jest to, abyś poprawnie podał nazwę odbiorcy, czyli Klik-24 Ltd, kwotę przelewu i podany przez nas tytuł. Po wykonaniu przelewu potwierdzasz w naszym serwisie wpłatę i gotowe. W zależności od wybranej opcji przelewu pieniądze znajdą się na polskim koncie w ciągu jednego lub dwóch dni roboczych. Poza przelewami online możemy Ci zaoferować również transfery telefoniczne - wystarczy, że zadzwonisz na jeden z dwóch podanych na naszej stronie numerów telefonów (do wyboru masz numer polski oraz brytyjski). Nasi konsultanci pomogą Ci przetransferować funty na polskie konto i uczynią Twoje życie odrobinę łatwiejszym.

Szczegóły strony https://klik-24.com:

Komentarze do strony: https://klik-24.com

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę https://klik-24.com

Przelewy z Anglii do Polski – PLN/GBP
Przelewy z Anglii do Polski – PLN/GBP
Przelewy z Anglii do Polski – PLN/GBP
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

motoryzacja (24), biżuteria (15), medycyna (19), szukam pracy (30), meble (20), gotowanie (13), dam pracę (36), sport (16), lodz (16), nauka (15), Portal Informacyjny (20), wrocław (33), strony www (17), dziecko (16), terapia alkoholowa (13), Wrocław. (17), Poznań (25), kobieta (15), blog (20), ślub (22), leczenie uzależnień (13), jaka praca (30), fotografia ślubna (18), przepisy (14), Zdrowie (35), kuchnia (17), blog motoryzacyjny (15), film (16), sztuka (15), Gdańsk (13), oferty pracy (32), design (14), podroze (34), rękodzieło (13), informacje (13), humor (16), Polska (19), leczenie alkoholizmu (15), noclegi (27), uroda (18)