Dodano dnia: 20.02.2013 o godz: 17:50 | Numer ID: 2258
Link nie działa/spam ?

Salon kosmetyczny Kraków Mała Piękność

Witam, nasz salon kosmetyczny Kraków Mała Piękność z wielką przyjemnością proponuje państwu zabiegi pielęgnacyjne z zakresu m.in. pedicure, manicure oraz henna i depilacja. Mogą państwo również wykonać u nas odżywcze zabiegi dla stóp oraz dłoni. Specjalnością w tej dziedzinie pielęgnacji zdrowych stóp oraz dłoni zajmujemy się od roku 2006. Przez ten czas nabyliśmy i nabywamy coraz to nowszych doświadczeń a wszystko po to aby czynić Cię piękniejszą.

Ponadczasowa magia czerwieni...(moon manicure).
Czerwień na paznokciach jest ponadczasowym symbolem kobiecości i w dzisiejszych czasach noszą ją kobiety w różnych wieku niezależnie od okazji. Historia manicure sięga już czasów pradawnych, pierwsze wzmianki na ten temat pojawiły się w czasach Hammurabiego. Prawdziwy rozkwit sztuki manicure, datujemy na lata 20 ubiegłego wieku. Trend mocnego makijażu oraz intensywne czerwienie na paznokciach w kształcie migdałka nosiła m.in. Marilyn Monroe, Madonna. Inspirując się dzisiejszymi ikonami stylu w tym sezonie również modna jest czerwień na paznokciach oraz noszenie tzn., moon manicure

STYLIZACJA RZĘS stylizacja rzęs 1:1 to rodzaj przedłużenia naturalnych rzęs około 1/3 długości oraz dzięki użyciu grubszych rzęs w naszym salon kosmetyczny kraków można uzyskać efekt zagęszczenia rzęs.

Zabieg stylizacji paznokci na gel color opi: Jest to bardzo doskonała forma zachowania naturalnych i zdrowych paznokci a jednocześnie trwałego koloru lakieru. Orgomnym plusem tej formy żelowania jest to że gel color opi pozwala oddychać płytce naturalnej. Oglądając żel pod mikroskopem zauważyć można widoczne dziurki powietrza między cząsteczkami żelu.

Zabieg depilacji woskiem jest to niezwykle bezpieczny rodzaj usuwania owłosienia ze skóry, ten zabieg polega na usunięciu owłosienia z różnych części ciała. Uzyskujemy gładką skórę tylko w naszym salon kosmetyczny Kraków, która utrzymuje się bardzo długo bo około dwóch do trzech tygodni.

Gorąco zachęcamy do zaglądania na naszą stronę salonu kosmetycznego Kraków www.malapieknosc.pl. Również polecamy do odwiedzania "Kącika porad" gdyż na każdą porę roku jest bardzo dobra propozycja dotycząca dłoni. Zapraszamy do przeglądnięcia naszej oferta gdzie znajdziecie państwo wszystko dla siebie.

Pozdrawiam Anna Kozakowska

Szczegóły strony www.malapieknosc.pl:

Komentarze do strony: www.malapieknosc.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.malapieknosc.pl

Salon kosmetyczny Kraków Mała Piękność
Salon kosmetyczny Kraków Mała Piękność
Salon kosmetyczny Kraków Mała Piękność
-