Dodano dnia: 25.05.2015 o godz: 16:48 | Numer ID: 7159
Link nie działa/spam ?

Sielanka hotel konferencyjny Warszawa

Prowadzony przez nas hotel konferencyjny w Warszawie to doskonałe miejsce do organizowania spotkań firmowych. Mamy doskonałe położenie nad Pilicą na terenie Warki. Dojazd z Warszawy jest doskonały, dzięki czemu wszyscy pracownicy bez problemu do nas dotrą.


Hotel jest doskonale przygotowany do tego, by przyjmować firmowe grupy między innymi dlatego, że na jego terenie funkcjonują świetnie wyposażone sale konferencyjne Warszawa, z których możecie Państwo skorzystać. Posiadamy w tych salach masę profesjonalnych urządzeń, dzięki którym można przygotować interesujące prelekcje oraz szkolenia dla pracowników.

Jesteśmy również świetnym miejscem, w którym można przygotowywać imprezy integracyjne Warszawa. Obok hotelu znajduje się ładny zielony teren, dzięki czemu możliwości organizacji takich spotkań są naprawdę wielkie. Wszystkich zainteresowanych, którzy chcą przygotowywać spotkanie dla pracowników zachęcamy do kontaktu z naszym hotelem, tak byśmy mogli przygotowywać dla Państwa indywidualnie dopasowaną do Waszych potrzeb ofertę. Dążąc do zadowolenia po stronie każdego klienta staramy się właśnie przygotować ofertę, która będzie indywidualnie dopasowana do potrzeb konkretnej firmy i jej pracowniczych spotkań.

Nasze atuty

Przepiękna okolica
Atrakcyjna oferta
7 sal konferencyjnych
Nowoczesny sprzęt

Zabierz swoich pracowników w idealne miejsce na konferencję i urządź najlepsze spotkanie właśnie u nas!

ZAPRASZAMY!


Hotel Sielanka nad Pilicą

ul. Łąkowa 1, 05-660 Warka

Tel. :+48 486 661 600
E-mail: hotel@sielanka.pl

Szczegóły strony www.sielanka.pl:

Komentarze do strony: www.sielanka.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.sielanka.pl

Sielanka hotel konferencyjny Warszawa
Sielanka hotel konferencyjny Warszawa
Sielanka hotel konferencyjny Warszawa
-