Dodano dnia: 17.05.2014 o godz: 22:55 | Numer ID: 4547
Link nie działa/spam ?

TotalBank - porady, kalkulatory, rankingi

Dzisiejszy świat bankowości nie jest już taki prosty i nieskomplikowany. Prędkość z jaką zmieniają się ofert, pojawiają się nowe promocje, czy coraz bardziej zaawansowane produkty jest niesamowita. Niestety trzeba dołożyć do tego jeszcze obsługę klienta w bankach, która często pozostawia wiele do życzenia Wszystko to sprawia, że klienci banków niejednokrotnie czują się zagubieni i zdezorientowani.

Wychodząc na przeciw potrzebą klientów banków stworzyliśmy TotalBank. Portal jest tworzony między innymi przez dyrektorów banków oraz ekonomistów. Mamy nadzieję, że udało nam się stworzyć przejrzysty i nowoczesny portal z unikalną szata graficzną i przejrzystymi stronami, na łamach których opisujemy w przyjazny sposób wszystkie produkty bankowe.

Na TotalBank możesz nie tylko dowiedzieć się jak działa bank i jego poszczególne produkty. Służymy tam pomocą w znalezieniu jak najkorzystniejszej oferty dopasowanej do Twoich potrzeb. Oddajemy do waszej dyspozycji przede wszystkim wszelkiego rodzaju kalkulatory, które są podstawowym narzędziem do wyliczania między innymi zdolności kredytowej czy RRSO.

Po za kalkulatorami w raz z naszymi partnerami przygotowaliśmy rankingi i porównania byś mógł znaleźć cały bank w jednym miejscu. Porównani i rankingi są przeglądem całego rynku bankowego w Polsce i zamieszczane są tam najbardziej atrakcyjne. Są one na bieżąco uaktualniane by nie było potrzeby przeglądania każdej strony banku z osobna i wyszukiwania ofert, a tym bardziej nie biegania od oddziału do oddziału i porównywania w ten sposób ofert.

Zapraszamy na TotalBank. Nowoczesny portal tworzony specjalnie dla Ciebie.

Szczegóły strony totalbank.pl:

Komentarze do strony: totalbank.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę totalbank.pl

TotalBank - porady, kalkulatory, rankingi
TotalBank - porady, kalkulatory, rankingi
TotalBank - porady, kalkulatory, rankingi
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

oferty pracy (32), motoryzacja (24), ślub (22), kuchnia (16), kobieta (15), uroda (16), fotografia ślubna (18), Poznań (25), jaka praca (30), Portal Informacyjny (20), lodz (16), przepisy (14), design (13), nauka (15), dam pracę (36), szukam pracy (30), informacje (13), terapia alkoholowa (13), fashion (12), leczenie alkoholizmu (14), Zdrowie (34), dziecko (16), biżuteria (15), meble (20), wrocław (33), sport (16), film (16), medycyna (18), blog motoryzacyjny (15), strony www (17), Gdańsk (13), przemyślenia (12), rękodzieło (13), sztuka (15), humor (16), Polska (19), blog (15), Wrocław. (17), noclegi (27), podroze (34)