Dodano dnia: 26.12.2012 o godz: 14:31 | Numer ID: 2098
Link nie działa/spam ?

Więcej Luzu - ludzie i lifestyle

WiecejLuzu.com - blog, którego autorem jest Krzysiek Humeniuk, to codzienne postrzeganie świata zawarte w kilku akapitach tekstu. Na mieście mówią, że zaglądanie na tę stronę jest fajne... :)

Zawsze chciałem prowadzić bloga i pisać to, na co mam ochotę akurat w danym momencie. Potrzebowałem takiego miejsca w sieci, w którym będę miał pełną swobodę wypowiedzi. Takie miejsce stworzyłem sobie właśnie tutaj!

Blog WiecejLuzu.com to witryna, w której od 5 stycznia 2012 roku zamieszczam swoje teksty. Jednego dnia piszę o uczuciach, drugiego o udanym popołudniu, trzeciego zaś o moim nowym gadżecie. Tematyka bloga jest zatem bardzo różnorodna i, na ten moment, trudno byłoby przypisać jakiś motyw przewodni tej stronie. Nie jest to jednak bezmyślna papka i całość oscyluje głównie wokół tematyki lifestyle’u i spraw damsko-męskich.

Prowadzenie bloga jest dla mnie przyjemnością i sposobem na uzewnętrznienie mojego "ja". Piszę taki blog, jaki sam chciałbym czytać i mam nadzieję, że moi czytelnicy z czasem będą mieć podobne zdanie :)

Szczegóły strony wiecejluzu.com:

Komentarze do strony: wiecejluzu.com

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę wiecejluzu.com

Więcej Luzu - ludzie i lifestyle
Więcej Luzu - ludzie i lifestyle
Więcej Luzu - ludzie i lifestyle
-