Dodano dnia: 22.02.2018 o godz: 20:56 | Numer ID: 12616
Link nie działa/spam ?

Www.karton.com.pl folia stretch

KARTON to wielobranżowe przedsiębiorstwo kompetentnie zajmujące się produkcją opakowań z tektury falistej. Wciąż dokładamy wszelakich starań, iżby wizerunek naszej firmy był przejrzysty, a nazwa KARTON była synonimem jakości i terminowości. Wytwarzamy 2-warstwową szarą tekturę w belach o różnej szerokości nawojach, 3- i 5-warstwową w arkuszach, litą, introligatorską w różnych gramaturach. Odszukają u nas Państwo także nowe i używane drewniane palety EUR, przemysłowe, jednorazowe, tłoczone. Rozpowszechniamy folię stretch i taśmy polipropylenowe, szare, bezbarwne, worki i torby papierowe w rozmiarach wg. indywidualnego zapotrzebowania kontrahenta.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą obowiązkowego wielobranżowego przedsiębiorstwa KARTON, od początku egzystowania zajmującego się produkcją opakowań z tektury falistej. Nasi konsutanci są do państwa dyspozycji pod adresem e-mail biuro@karton.com.pl albo w sklepie stacjonarnym w Kielcach. W ofercie znajdą Państwo opakowania z 3 i 5-cio warstwowej tektury falistej w arkuszach, z białej lub szarej, oraz wszelkiego typu opakowania wykrojnikowe - fasonowe pod indywidualne potrzeby klientów. Rozpowszechniamy także folie stretch najwyższej jakości ręcznej i maszynowej, taśm polipropylenowych i samoprzylepnych taśm.
Jeśli wypatrujesz odpowiedzialnej i profesjonalnej firmy, zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa wielobranżowego KARTON, która od niemal 30 lat dostarcza na rynek tekturę falistą i opakowania najlepszej jakości. W naszej gigantycznej ofercie proponujemy wielowarstwowe kartony szare i białe, również z fleksograficznym nadrukiem. Prócz standardowych propozycji jesteśmy też otwarci na indywidualne zamówienia na konkretny wymiar. Nasi konsultanci fachowo doradzą i zademonstrują próbki na miejscu w Kielcach, ul. Długa 39, czy rozwieją wątpliwości pod adresem e-mail: biuro@karton.com.pl. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Przedsiębiorstwo wielobranżowe KARTON Państwa Szałowskich to żywiołowo działająca firma, nastawiona na na produkcję tektury falistej i opakowań. Po prawie trzech dekadach staliśmy się jednymi z najważniejszych profesjonalistów w kraju w tej dziedzinie, dzięki czemu w sierpniu 2003 roku zostaliśmy docenieni certyfikatem jakości ISO 9001:2009. To zaświadczenie, że precyzyjnie ze wzorcami firma wciąż rozwija się, dąży do niezawodności oraz polepsza system zarządzania. W asortymencie posiadamy tektury 3 i 5 warstwowe szare i białe, z opcją nadruku fleksograficznego, kartony zbiorcze, pudła klapowe, wykrojnikowe, fasonowe albo na zamówienia indywidualne.
Przedsiębiorstwo wielobranżowe KARTON to istniejąca od 1990r firma zajmująca się fabrykacją tektury falistej i opakowań Państwa Grażyny i Józefa Szałowskich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu kadry pracowniczej oraz ich obszernym umiejętnościom, wizerunek firmy staje się coraz to mocniejszy. Wytwarzamy wielowarstwowe kartony, opakowania, pudła klapowe klejone, zszywane nadające się do transportu, lub fasonowe o skomplikowanej konstrukcji, jednakże bez potrzeby spajania pomocnymi półproduktami. Banalnie łatwo można je dobrać do używanych artykułów, oraz schludnie wyglądają w ekspozycji np. warzyw oraz owoców, i umożliwiają szybszą identyfikację.

Szczegóły strony karton.com.pl:

Komentarze do strony: karton.com.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę karton.com.pl

Www.karton.com.pl folia stretch
Www.karton.com.pl folia stretch
Www.karton.com.pl folia stretch
-