Dodano dnia: 01.02.2014 o godz: 9:27 | Numer ID: 4008
Link nie działa/spam ?

Wyburzenia poznań, rozbiórki budynków, wyburzanie, rozbiórki

Bat-Pol – Profesjonalne usługi: Rozbiórki budynków w Poznaniu, wyburzenia Poznań, rozbiórki w Poznaniu, niwelacja terenu, roboty ziemne oraz budownictwo drogowe. Głównym rejonem naszej działalności są:
Poznań, Luboń, Czerwonak, Tarnowo Podgórne, Suchy Las, Oborniki, Dopiewo, Komorniki, Swarzędz, Kostrzyn Wielkopolski i wszystkie miejscowości w odległości ok 50 km od Poznania.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług: wyburzeń oraz rozbiórek budynków.
Posiadamy niezawodny sprzęt który potrafi wyburzyć każdy nawet największy i najmocniejszy budynek.
Na przestrzeni prawie dziesięciu lat pracy w naszej działalności wyburzeniowo - rozbiórkowej wykonaliśmy szereg prac, zyskując przy tym bardzo wielu zadowolonych klientów którzy współpracują z nami po dzisiejszy dzień.
Podczas prac rozbiórkowych prowadzimy wstępną segregację surowców przeznaczonych do recyklingu, co czasami przynosi efekt w ilości 90% odzyskanych materiałów, które wykorzystujemy ponownie lub oddajemy do recyklingu.
Jako jedyna firma wyburzeniowa posiadamy kruszarkę razem z linią do odzysku odpadów i recyklingu. Stawia nas to na pierwszym miejscu wśród firm wyburzeniowych w Wielkopolsce za co otrzymaliśmy już kilka prestiżowych nagród dla przedsiębiorców dbających o środowisko.
Wyburzanie nie ma dla nas żadnych tajemnic.
Posiadamy sprzęt najwyższej jakości, a także kadrę pracowniczą i kierowniczą zdolną wykonać nawet najtrudniejsze rozbiórki z użyciem materiałów pirotechnicznych.

Szczegóły strony wyburzenia-rozbiorki-poznan.pl:

Komentarze do strony: wyburzenia-rozbiorki-poznan.pl

Dodaj swój komentarz

Podlinkuj stronę wyburzenia-rozbiorki-poznan.pl

Wyburzenia poznań, rozbiórki budynków, wyburzanie, rozbiórki
Wyburzenia poznań, rozbiórki budynków, wyburzanie, rozbiórki
Wyburzenia poznań, rozbiórki budynków, wyburzanie, rozbiórki
-