Dodano dnia: 27.08.2019 o godz: 17:29 | Numer ID: 13457
Link nie działa/spam ?

Zabiegi Medycyny Estetycznej z zakresu Urologii dla Mężczyzn.

Zabiegi Estetyczne towarzyszą nam od wielu lat. Przez ostatnie lata prężnie rozwijającą się działką Medycyny Estetycznej jest Urologia Estetyczna. W Katowicach znajdą Państwo kilka ofert proponujących zabiegi w tym zakresie. Mężczyźni coraz prężniej wchodzą w płaszczyznę estetyczną, Mężczyźni też chcą wyglądać młodo i atrakcyjnie, działać na zasadzie Anty-Aging. Szczególną okolica dla Mężczyzn są miejsca intymne i związane z tym problemy natury estetycznej czy poczucia własnego ego.

Czym jest Urologia Estetyczna.
To gama zabiegów ogólnie stwierdzając mających poprawić wygląd okolic intymnych u Mężczyzn. W tym zakresie są też zabiegi mające skorygować drobne defekty anatomiczne. 90 procent zabiegów tyczy się penisa, a zakresie prącia 80 procent zabiegów tyczy się chęci powiększenia swojego przyrodzenia. W zakresie powiększania członka aż 70 procent zabiegów tyczy się chęci wydłużenia zbyt krótkiego penisa. Inne zabiegi tyczą się defektów z workiem mosznowym, pachwin w tym owłosienia.

Kwalifikacja do zabiegu estetycznego.
Jest to ważny element całego postępowania. Rolą lekarza jest racjonalne i profesjonalne zakwalifikowanie do zabiegu, dokładne wytłumaczenie na czym ma polegać, wyjaśnienie wszystkich wątpliwości z tym związanych. Często się zdarza, ze niestety nie można spełnić oczekiwań potencjalnego pacjenta czy klienta. Zabiegi mają swoje ograniczenia i dużym błędem byłoby wydać środki pieniężne na zabieg i być rozczarowanym, że przecież nie o to chodziło – to jest często powód odmowy wykonania zabiegu przez nas. Nie chcemy „naciągać” klienta na koszty, gdyż to by było nieetyczne zachowanie.

Przebieg zabiegu u Mężczyzn.
Zważywszy, iż mamy do czynienia z okolicami intymnymi przebieg zabiegu jest nieco inny niż w przypadku innych zabiegów z medycyny estetycznej. Zdarza się, że nagle okazuje się, że wstyd z rozebraniem się do naga jest zbyt duży, wyzwala to dodatkowy stres – to może spowodować dalsze niemiłe konsekwencje natury psychicznej dla pacjenta, łącznie z zażenowaniem czy poczuciem poniżenia. Dlatego przebieg zabiegu omawiamy na rozmowie kwalifikacyjnej. To ważne aby Mężczyzna musiał rozebrać się do naga i zdawał sobie z tego sprawę czy jest to dla niego problemem czy też nie.

Nagość a Urologia Estetyczna.
Ostatecznym sensem jest fakt, iż Mężczyzna pragnie czuć się bardziej estetyczny w wyglądzie czy zdecydowanie bardziej atrakcyjnym fizycznie czy po prostu seksualnie. To napędza pozytywny mechanizm działający na ogólną samoocenę, co przekłada się na poczucie większej własnej wartości – tacy Mężczyźni zdecydowanie łatwiej osiągają sukces, łatwiej dążą do wyznaczonego celu – po prostu łatwiej im się żyje. Wielu Mężczyzn ma wstyd przed nagością, gdyż „nienawidzą” swoich fizycznych defektów męskości, dlatego też szukają pomocy urologa czy lekarza zajmującego się urologią estetyczną. Nagi Mężczyzna w pojęciu męskim powinien być atrakcyjny i nie wstydzący się swoich walorów fizycznych i nie powinien czuć wstydu przed rozbieraniem się. Temat jest zawiły jak sama sfera intymna…

Okres pozabiegowy.
Okres po samym zabiegu z urologii estetycznej niczym specjalnym się nie wyróżnia. W zdecydowanych 99 procentach przypadków możemy następnego dnia wrócić do pracy czy innych obowiązków w codzienności. Czasami należy odczekać kilkanaście dni aby efekt zabiegu był jak najbardziej widoczny. W każdym przypadku zalecamy wstrzemięźliwość seksualną, czy zakazujemy korzystania z basenów publicznych czy długich kąpieli. Ważne jest utrzymanie racjonalnej higieny miejsc intymnych, tak aby zminimalizować ryzyko powikłań w sensie zakażenia.

Drobne wady anatomiczne penisa.
Najpopularniejszą tego typu patologią jest zbyt krótkie wędzidełko co objawia się bólem podczas stosunku płciowego, czasami może dojść do zerwania wędzidełka – wtedy występuje znaczne krwawienie. Często ta patologia powodu „zaciągnięcie” dystalnej części penisa do dołu – samo uwolnienie wędzidełka spowoduje nie tylko odprostowanie we wzwodzie członka co także spowoduje jego wydłużenie i spotęguje odczucia seksualne podczas relacji intymnej. Każdy mężczyzna powinien mieć profilaktyczne, czyli „przeglądowe badanie” okoli intymnych aby wyeliminować takie drobiazgi medyczne powodujące duże uciążliwości podczas stosunku płciowego.

Wydłużanie penisa.
To jeden z najbardziej pożądanych zabiegów z zakresu Urologii Estetycznej. Mężczyźni w Katowicach także często zgłaszają się z prośbą o pomoc w tym zakresie. Należy bezwzględnie pamiętać, że metody niechirurgiczne „cudów” nie zrobią, a metody farmakologiczne praktycznie nie dają jakichkolwiek racjonalnych efektów. Niechirurgiczne wydłużenie penisa we wzwodzie jest możliwe, ale maksymalnie do 1cm. Chirurgiczne metody są bardziej skuteczne, ale za to maja znaczne ryzyko powikłań pozabiegowych. Istotne jest badanie fizykalne oraz rozmowa kwalifikująca – bez tego wydawanie pieniędzy jest bez sensu.

Szczegóły strony gabinet-estetyczny.pl:

Komentarze do strony: gabinet-estetyczny.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę gabinet-estetyczny.pl

Zabiegi Medycyny Estetycznej z zakresu Urologii dla Mężczyzn.
Zabiegi Medycyny Estetycznej z zakresu Urologii dla Mężczyzn.
Zabiegi Medycyny Estetycznej z zakresu Urologii dla Mężczyzn.
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

rękodzieło (13), wrocław (33), meble (20), gotowanie (13), oferty pracy (32), kobieta (15), Wrocław. (17), przemyślenia (12), sport (16), humor (16), blog motoryzacyjny (15), szukam pracy (30), informacje (13), uroda (17), blog (15), ślub (22), Polska (19), kuchnia (17), dziecko (16), podroze (34), leczenie alkoholizmu (14), motoryzacja (24), fotografia ślubna (18), biżuteria (15), dam pracę (36), design (14), nauka (15), Gdańsk (13), noclegi (27), lodz (16), film (16), sztuka (15), Portal Informacyjny (20), terapia alkoholowa (13), strony www (17), przepisy (14), Poznań (25), jaka praca (30), Zdrowie (34), medycyna (19)