Dodano dnia: 21.01.2021 o godz: 13:09 | Numer ID: 14206
Link nie działa/spam ?

Biuro rachunkowe Znany Księgowy

Firma jest jak silnik. Do prawidłowego działania silnika konieczny jest olej, który gwarantuje jego płynne oraz wieloletnie działanie, to dzięki niemu, żaden z elementów tej maszyny, nie powoduje tarcia, zgrzytu, nie zatrzymuje się, blokując tym samym inne elementy. Dla działalności gospodarczej takim środkiem jest jego płynność finansowa. Jesteśmy zespołem skutecznych oraz doświadczonych praktyków, zajmującym się outsourcingiem księgowo-finansowym. Oferujemy całościowe usługi rachunkowe dla firm z różnych branż działających w różnych formach prawnych. Wychodzimy z założenia, że każdy z naszych klientów zasłużył na obsługę na wysokim poziomie. Firmom współpracującym gwarantujemy zachowanie tajemnicy księgowej i ochronę danych klienta. Nasze abonamenty to nie tylko usługi księgowe razem z nimi otrzymujesz monitoring należności i doradztwo podatkowe. Wykup u nas taką usługę. Przedmiotem działalności biura rachunkowego Znany Księgowy jest usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, połączone z doradztwem księgowym i bankowym.


Na naszej stronie internetowej przedstawiamy przykładowe ceny na obsługę księgową przedsiębiorców natomiast ostateczne ceny świadczonych usług ustalane są indywidualnie.
Od 2004 r oferujemy fachowe usługi księgowe w dowolnej formie: księgi rachunkowe, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, podatkowa księga przychodów oraz rozchodów; ewidencje vat, kadry i płace wraz z deklaracjami zus. Nasze biuro podatkowe z siedzibami w całym kraju zapewnia wykonywanie obowiązków z najwyższą zawodową starannością. Tworzymy ze swoimi odbiorca relacje, opierające się na wzajemnym zaufaniu ale także partnerstwie. Doradzamy wybór właściwej formy prawnej swojej firmy, pomagamy w zakładaniu bądź przekształceniu spółki, przygotujemy niezbędne dokumenty i zarejestrujemy spółkę w krs, szkolenia bhp wstępne i okresowe przygotowanie oceny ryzyka zawodowego. Jeżeli poszukujesz solidnego biura rachunkowego z atrakcyjną ofertą usług księgowych to dobrze trafiłeś. Zatrzymaj się i wybierz nasz numer telefonu. Pomogliśmy już setkom przedsiębiorców rozwijać biznes pod naszym okiem. Jak do tej pory kontrole, które mieli nasi klienci przeprowadzone zostały bez żadnych mandatów wykazując, że firma wypełnia obowiązki wobec państwa. Zachęcamy do naszego punktu obsługi klienta celem przedstawienia oferty cenowej na usługi księgowe. U nas otrzymujesz do dyspozycji indywidualnego eksperta prowadzącego nadzór nad twoimi dokumentami.

Szczegóły strony znany-ksiegowy.pl:

Komentarze do strony: znany-ksiegowy.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę znany-ksiegowy.pl

Biuro rachunkowe Znany Księgowy
Biuro rachunkowe Znany Księgowy
Biuro rachunkowe Znany Księgowy
-