Dodano dnia: 06.11.2011 o godz: 19:57 | Numer ID: 1326
Link nie działa/spam ?

Perfumeria 13perfumy13.pl Drogeria internetowa - perfumy damskie, perfumy męskie

Perfumeria 13perfumy13.pl to autoryzowana drogeria internetowa w Warszawie na Białołęce.

W naszej szerokiej ofercie asortymentowej znajdują się produkty wszystkich ważnych i prestiżowych marek czołowych projektantów światowych, takich jak Calvin Klein, Armani, Chanel, Christian Dior, Dolce&Gabbana, Gucci, Hugo Boss i wielu innych, jak również nowości pojawiające się w Polsce.

Mając wieloletnie doświadczenie w branży perfumeryjno-kosmetycznej, jesteśmy również importerem produktów, co zapewnia nam możliwość spełniania oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów.

Bogate opisy produktów perfumeryjnych i kosmetycznych oraz ich producentów zamieszczone na naszej stronie internetowej nie tylko ułatwią dokonanie wyboru przy zakupie, ale również przede wszystkim przybliżą Państwu fascynujący świat perfum i pielęgnacji.


Bardzo dbamy o to, by nasi Klienci otrzymywali zamówione produkty w możliwie jak najkrótszym czasie i dokładamy wszelkich starań, by Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani i czuli się bezpiecznie w robieniu zakupów przez internet w naszej Perfumerii.

Realizacja zamówień odbywa się tego samego dnia po wpłynięciu środków pieniężnych na nasze konto, zatem zwykle zamówienia są dostarczane w ciągu 24 godzin (nie dotyczy to sobót i niedziel, dni wolnych od pracy oraz dni poprzedzających dzień wolny od pracy - wówczas realizacja zamówienia przypada na następny dzień roboczy).

Pracownicy Perfumerii 13perfumy13.pl są świadomi tego, że sukces sprzedaży internetowej oparty jest na zaufaniu Klientów. Naszym mottem jest zasada, że Klienta można oszukać tylko raz – drugi raz na pewno nas nie obdarzy swoim zaufaniem, dlatego też każdego naszego Klienta traktujemy w sposób wyjątkowy.

Od początku działalności wszyscy kładziemy duży nacisk na zapewnienie naszym Klientom pełnej satysfakcji ze świadczonych usług. Profesjonalna, rzetelna i miła obsługa jest naszym celem nadrzędnym, a stale wzrastająca liczba Klientów świadczy o tym, iż jesteśmy godnym zaufania partnerem.

Wszelkich dodatkowych informacji z przyjemnością udzieli Państwu telefonicznie nasz wykwalifikowany personel.

Szczegóły strony 13perfumy13.pl:

Komentarze do strony: 13perfumy13.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę 13perfumy13.pl

Perfumeria 13perfumy13.pl Drogeria internetowa - perfumy damskie, perfumy męskie
Perfumeria 13perfumy13.pl Drogeria internetowa - perfumy damskie, perfumy męskie
Perfumeria 13perfumy13.pl Drogeria internetowa - perfumy damskie, perfumy męskie
-