Ciepłe lody, sękacze... Pamiętasz to jeszcze? Smaki dzieciństwa! Smaki, które w dzisiejszych czasach niestety zanikają na rzecz innych słodkości. Na szczęście nasz producent słodyczy chce trafić do kubków smakowych "dorosłych dzieci" i pragnie zaszczepić ten smak w młodych pokoleniach! Bo które dziecko nie chciałoby zjeść ciepłych lodów w zimie albo spróbować pysznego sękacza o smaku orzechowym czy toffi? Zapomniane smaki wracają do łask! Skuś się i Ty i pozwól swoim bliskim cieszyć się tą małą przyjemnością!