Serwis telefonów Motorola i Lenovo


Posiadasz telefon marki Motorola i w trakcie użytkowania zauważyłeś, że nie działa tak, jak powinien? Być może przypadkowo uszkodziłeś go mechanicznie i szukasz profesjonalnego serwisu telefonów Motorola, który pomoże Ci naprawić Twój telefon? Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług w punkcie stacjonarnym w Chorzowie lub online poprzez stronę internetową SmartSerwsi24. Naprawą telefonów komórkowych zajmujemy się od 2009 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy naprawić każdą usterkę, która pojawi się w Twojej Motoroli. Nasz serwis Motorola wie, że nie chcesz rozstawać się ze swoim telefonem, dlatego nasi technicy serwisowi Motoroli zajmą się Twoim urządzeniem jeszcze samego dnia, w którym trafi do serwisu. Dodatkowo na nasze usługi oraz części wykorzystane do naprawy telefonu Motorola otrzymasz gwarancję.

Serwis Motorola w Chorzowie

Jeśli szukasz serwisu stacjonarnego Motoroli, w którym będziesz mógł naprawić swój telefon, znajdziesz nas w Chorzowie przy ul. W. Truchana 30/1. Jest to bardzo dobrze skomunikowana lokalizacja, dzięki czemu bez problemu dojedziesz do nas komunikacją miejską lub samochodem. Z usług naszego serwisu Motoroli mogą korzystać również mieszkańcy takich miejscowości jak: Zabrze, Gliwice, Katowice, Świętochłowice, czy Ruda Śląska. Zawdzięczamy to temu, że znajdujemy się niedaleko Drogowej Trasy Średnicowej. Na miejscu będziemy mogli wykonać dla Ciebie diagnozę telefonu Motorola, która pozwoli na ustalenie, co może być przyczyną niewłaściwego działania urządzenia. Telefon sprawdzimy także w przypadku zalania. Przeprowadzenie pełnej diagnozy pozwoli na przygotowanie dokładnego kosztorysu naprawy, na podstawie którego będziesz mógł podjąć decyzję, czy chcesz naprawiać swój telefon. Jeśli martwisz się o swoje dane w telefonie, to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. W trakcie napraw staramy się nie ingerować w system i dane na telefonie. Jeśli jednak byłoby to konieczne, zostaniesz o tym poinformowany i będziesz mógł zdecydować, co zrobić z danymi.

Serwis Motorola Online

Masz do nas zbyt daleko albo najzwyczajniej nie masz wolnego czasu, aby przywieźć do nas swój telefon? Nasze usługi serwisowe Motoroli świadczymy również z obsługą door to door. To sprawia, że możemy naprawić Twój telefon niezależnie od tego, gdzie na terenie Polski mieszkasz. Wystarczy, że skorzystasz z naszego sklepu online, w którym możesz wykupić usługi serwisowe, następnie wybierzesz odpowiednią usługę i przygotujesz telefon do wysyłki. Po potwierdzeniu zamówienia otrzymasz informacje na temat przekazania telefonu kurierowi, który współpracuje z naszym serwisem Motorola. W razie potrzeby możesz również skontaktować się z nami przez telefon lub mail i ustalić wszystkie szczegóły. Nasz serwis telefonów Motorola zamówi Ci kuriera, który odbierze od Ciebie uszkodzony telefon i dostarczy go do naszego serwisu telefonów w Chorzowie. Zrobimy wszystko, aby naprawić Twój telefon tego samego dnia, w którym dotrze do serwisu, a następnie odeślemy go do Ciebie kurierem.

Wymiana szybki Motorola

Najczęściej uszkodzone zostaje jedynie szkło, które zabezpiecza ekran i tylko ono wymaga wymiany. Objawem tej usterki jest przede wszystkim znana nam pajęczynka – charakterystyczne, pęknięcia ekranu telefonu. Najlepszym sposobem na odróżnienie pęknięcia szybki od uszkodzenia całego wyświetlacza jest zrobienie szybkiego testu. Wystarczy przyjrzeć się, czy obraz jest wyświetlany poprawnie, a dotyk działa bez zastrzeżeń. W takim przypadku najprawdopodobniej wymiany wymaga jedynie szybka. Zawsze jednak warto zgłosić się do serwisu telefonów Motorola, aby specjaliści zbadali dokładnie telefon i potwierdzili, czy wymiana szybki będzie możliwa. Zwykle jest ona mniej kosztowna niż wymiana całego ekranu. Tego typu naprawa jest jednak nieco bardziej ryzykowna, przez co powinna być wykonywana jedynie w profesjonalnych serwisach przez wykwalifikowanych techników.


 • Dodano: 2 lata 5 miesięcy temu
 • Wyświetleń: 4737
 • Kliknięć: 1417
 •  29.91
 • 14385
 • 0.00

 •  Tagi: 

 • wymiana szybki
 • wymiana baterii
 • naprawa telefonów po zalaniu
 • serwis motorola